• Pasowanie

• 18 października 2021 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tyszowcach zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach. Po części artystycznej z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanej przez klasy drugie pod kierunkiem wychowawców: p. D.Czuchaj i p. K.Gąsior uczniowie klas pierwszych wystąpili ze swoją częścią artystyczną. Były wiersze i piosenki, za które serdecznie dziękujemy. W dalszej części nastąpiło ślubowanie oraz akt pasowania na ucznia przez p. dyrektor Agnieszkę Podgórską. W tym roku szkolnym wychowawcami klas pierwszych są: p. Joanna Kościołko i p. Anna Wiśniewska. Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy radosnych i pięknych chwil w szkole.