• Kalendarz adwentowy

• Konkurs - Kalendarz adwentowy rozstrzygnięty!

W grudniu odbył się konkurs pt. Adventskalender w języku niemieckim. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu prac, w których znajdowały się zwroty, bądź zadania świąteczne w języku niemieckim. Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i życzymy w przyszłości wiele radości z tworzenia kolejnych dzieł.

Wesołych Świąt!

• Konkurs rozstrzygnięty

• Dnia 20 grudnia 2023r. został rozstrzygnięty konkurs biblioteczny na najpiękniejszą świąteczną kartkę bożonarodzeniową.

Uczniowie nagrodzeni:

w kat. klas I:

I miejsce: Hanna Zarębska

II miejsce: Kevin Żmudzki

III miejsce: Marcelina Kowalska

w kat. klas II:

I miejsce: Iga Swatowska

II miejsce: Hanna Torba

III miejsce: Milena Grabiec

w kat. klas III:

I miejsce: Victoria Rewrowska

II miejsce: Klaudia Marchiewicz

III miejsce: Damian Krówka

w kat. klas IV - VIII:

I miejsce: Emilia Piskorska z kl.Vb

II miejsce: Eryk Gałan z kl.VIa

III miejsce: Dawid Rondoś z kl.Vb

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy talentu, gdyż każda praca zasługuje na uznanie i podziw.

• Szkolne Jasełka

• Cicha noc, święta noc Dziś wszyscy śpiewaliśmy kolędy podczas szkolnych Jasełek. Podczas uroczystości zarówno przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz klas IV-VIII mieli okazję przypomnieć sobie piękne tradycje bożonarodzeniowe Pani Dyrektor Agnieszka Podgórska oraz zaproszeni goście pan Andrzej Podgórski Burmistrz Tyszowiec oraz pan Paweł Kosciolko przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej złożyli wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2024. Pani Dyrektor wraz z Panem Burmistrzem oraz przedstawicielem Rady Rodziców podzielili się opłatkiem z przedstawicielami wszystkich klas oraz grup przedszkolnych Dzisiejsza uroczystość była niesamowicie wzruszająca Serdecznie dziękujemy za przygotowanie Szkolnych Jasełek Jutro kolejna fotorelacja z dzisiejszej uroczystości.

• Kiermasz dla Angeliki

• Charytatywny kiermasz dla Angeliki. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tyszowcach wzięli aktywny udział w niedzielnym kiermaszu Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji przygotowanej przez Szkolne Koło Dziennikarskie "Bravo Szkoła".

• Szkolne Koło Dziennikarskie

• Dziś Szkolne Koło Dziennikarskie przygotowało broszury informacyjne, dotyczące niedzielnego Kiermaszu Charytatywnego dla Angeliki, który odbędzie się w niedzielę Przedstawicielki Koła wraz z opiekunem rozniosły ulotki do wszystkich najbardziej uczęszczanych miejsc w Tyszowcach JESZCZE RAZ ZAPRASZAMY DOBRO WRACA.

• Świąteczna Niespodzianka

• W dniach 12-13.12.2023 r. Pani Dyrektor Agnieszka Podgórska oraz Szkolne Koło Dziennikarskie zaprosili wszystkich Uczniów i Przedszkolaków do udziału w Świątecznej Niespodziance w Samorządowym Centrum Kultury w Tyszowcach Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Podgórskiemu za słodkie świąteczne lizaki dla wszystkich uczestników Dziękujemy, że zawsze możemy na Pana liczyć

Był popcorn, była świąteczna atmosfera... Było magicznie.

• Zespół Dominanta z Zamłynia

• Dziś gościliśmy wspaniałych aktorów, którzy zaprezentowali nam spektakl andrzejkowy. Zespół Dominanta z Zamłynia podzielił się z nami tym, jak kiedyś wyglądały wieczory andrzejkowe. Wróżby, przyśpiewki... Wspaniałe widowisko, serdecznie dziękujemy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

• Dary dla zwierząt

• Dziś dostarczyliśmy karmę dla zwierząt do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu. Przekazaliśmy 63 kg karmy. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje za włączenie się w akcję.

• Park Żywiołów

• Mikołajkowy wyjazd do jednego z Archipelagów Roztocza- Parku Żywiołów w Budach. Przedszkolaki z grup Motylki, Sówki i Jeżyki w towarzystwie przemiłych Elfów zwiedziły dzisiaj wioskę Mikołaja. Wypróbowały solidność sań Mikołaja, zwiedziły Mikołajową Pocztę, podziwiały smakołyki na witrynach sklepowych Elfowego Sklepiku, gościły w pokoju "Przywracania Grzeczności", po wyjściu z którego otrzymały Certyfikat Grzeczności, bawiły się w sali zabaw z piłeczkami i zjeżdżalniami oraz wzięły udział w warsztatach plastycznych. Był to dla nich wspaniale spędzony czas.

• Mikołajki w naszej szkole

• Dzisiejszy dzień sprawił naszym Przedszkolakom i Uczniom wiele radości Odwiedził nas św. Mikołaj! Były piosenki, wierszyki i ogrom uśmiechów. Pomocnikami św. Mikołaja byli pan Andrzej Podgórski Burmistrz Tyszowiec, pan Paweł Kościołko Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej, pani Ewelina Korzycka Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola Samorządowego, Szkolne Koło Dziennikarskie, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magdalena Fedzioryna, nasza pani Dyrektor Agnieszka Podgórska oraz pani wicedyrektor Justyna Skowyra. Mikołajki były bardzo udane! Dziękujemy za wszystkie prezenty, słodkości a przede wszystkim za wspólnie spędzony czas.