• "Paczuszka dla maluszka"

• Uczniowie z naszej szkoły oraz przedszkolaki wraz z rodzicami, nauczycielami i pracownikami kolejny już raz okazali dobre serce i zgromadzili dużo produktów dla potrzebujących osób z ogarniętej wojną Ukrainy.Tym razem pakowaliśmy produkty dla dzieci. Były to soki, desery, ciastka, chrupki, maskotki, słodycze itp. Paczki z darami zostaną przekazane na przejście graniczne w Dołhobyczowie za pośrednictwem Pani Katarzyny Jurkiewicz. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

• Dzień Wiosny

•

To był naprawdę piękny i radosny Dzień Wiosny. Dopisała zarówno pogoda jak i pomysłowość oraz kreatywność naszych uczniów. Świetnie spełnili się w roli nauczycieli jak i dyrektora szkoły - Wiktor Działa. Mimo trudnych zadań – można powiedzieć nasza młodzież pokazała klasę i wielkie możliwości.

W tym dniu wykazaliśmy się również wielką solidarnością z Osobami z Zespołem Downa oraz Ukrainą. Założyliśmy różne skarpety i zebraliśmy mnóstwo skarpetek, które zostaną przekazane za pośrednictwem PSONI Koło Tomaszów Lubelski Uchodźcom z Ukrainy.

Dziękujemy za wielkie wsparcie w naszej zbiórce MOPS Tyszowce, Urzędowi Miejskiemu w Tyszowcach oraz Klubom Seniora w Perespie i Tyszowcach.